032 240 40 65 office@viknaroff.lviv.ua
default-logo

До віконної фурнітури відносять: ручки, шпінгалети, петлі та всі необхідні механізми, що забезпечують комфортне відкривання і закривання вікон. Якість фурнітури впливає не тільки на термін експлуатації вікна в цілому, а й на його герметичність.

Компанія Вікнарофф використовує для своїх вікон німецьку фурнітуру від концерну Siegenia – Aubi, а також продукцію фірм Romb та Accado.

Siegenia – Aubi – це суто німецький продукт, який відомий своєю якістю, надійністю та безпекою. Компанія Вікнарофф надає перевагу системі «FAVORIT Si – line» цього виробника. Відмінною рисою такої системи є посилений захист від корозії, завдяки комбінації титану та срібла. Подібне поєднання, як показує практика, працює значно краще за хромове покриття і до того ж, відчутно подовжує термін експлуатації всього вікна.

Система має підвищені показники звуко- та теплоізоляції, завдяки можливості регулювання притиску стулки пластикових вікон до рами по усьому периметру

До основних переваг також можна віднести: широкі можливості використання системи та комфорт в експлуатації.

Компанія Вікнарофф також користується інноваційною периметральною фурнітурою Romb виробництва Польща. Вона застосовується при виготовленні балконних дверей та ПВХ вікон.

Фурнітура відрізняється подовженим терміном служби, простотою в використанні, європейською якістю. Крім того вона має додаткові опції, такі як: пристрій підйому стулки, блокування помилкового відкриття вікна, обмежувач повороту стулки з приводом від ручки, обмежувач повороту стулки.

Ще однією продукцією, яку регулярно закуповує компанія Вікнарофф є турецька фурнітура Accado для вікон та дверей.

Особливість фурнітури полягає в тому, що всі її компоненти можна використовувати для монтажу конструкцій, як з правим, так і лівим механізмом відкривання. Сучасна стулка має систему фіксації у похилому положенні (антипротяг), а також посилені петлі, що витримують до 130 кг навантаження.

Фурнітура має унікальне тришарове антикорозійне покриття (оцинковка, хромування, покриття воском на молекулярному рівні). Варто відзначити наявність функції мікорвентиляції.

У базовому варіанті фурнітура має такі додаткові функції: мікроліт, система фіксації стулок у відкритому положенні, блокування помилкового відкривання вікон.

Хочемо звернути вашу увагу на інновацію, яка вже увійшла до постійного арсеналу компанії Вікнарофф – система «портал» Siegenia – Aubi. Вона ідеально підходить для приміщень з обмеженим простором для відкривання вікна. Кімната, де встановлюється така система набуває чудового панорамного виду, саме тому її рекомендовано використовувати на балконах, терасах, лоджіях, верандах. Паралельно-розсувна конструкція Siegenia – Aubi має дві і більше втулки. Робоча стулка за допомогою фурнітури розміщується паралельно до глухої стулки або стіни, це власне, і економить простір в приміщенні.

Вікно настільки легко відкривається, що з цим завданням зможе впоратись навіть дитина. Це забезпечується використанням покращеної фурнітури Siegenia-Aubi серії PSK. Фурнітура надійно захищена від корозії, завдяки титаново-срібному покриттю.

Ваше вікно буде надійно захищене від злому, завдяки установці грибоподібної цапфи.  Цапфи розміщуються по всьому периметру стулки і входять в сталеву планку зі спеціального сплаву, саме це забезпечує максимально щільне прилягання стулок по всьому периметру. Така конструкція забезпечує підвищену теплоізоляцію і максимальний захист від злому.

Коротко про основні переваги системи «портал» Siegenia – Aubi:

  • максимальна герметичність, що забезпечує збереження тепла всередині приміщень;
  • наявність режиму провітрювання абсолютно для всіх втулок;
  • зручність;
  • всі необхідні функції виконуються за допомогою однієї ручки.

Бажаєте зробити замовлення?

Викликати замірника

Розпочинаємо співпрацю?

Стати дилером

Викликати замірника

Please leave this field empty.
×

Заповніть форму, ми видповімо на всі питання!

Please leave this field empty.
×