office@viknaroff.lviv.ua
зворотній дзвінок
default-logo

Екскурсія та семінар від Viknar’off

Comment are off

Компанія Viknar’off  щиро дякує партнерам, які відвідали виробництво компанії та семінар, 20 лютого та 04 березня в м. Тернополі.

Під час екскурсії наші партнери ознайомились з повним процесом виготовлення вікон, роботою нових центрів розпилу та обробки профілю на обладнанні компанії «Schirmer», лінії пайки та зачистки профілю на обладнанні компанії «Urban». Відвідали цех нарізки скла та виготовлення склопакетів на обладнанні компанії «Lisec», а також відвідали цехи ламінації та виготовлення нестандартних конструкцій. Цікавість також викликали нові виробничі площі та велика кількість новітнього обладнання, яке зараз монтується та буде запущено найближчим часом.

Після екскурсії був проведений семінар на тему: «Viknaroff – основні аспекти співпраці».  З цікавими та змістовними доповідями виступив керівник відділу продажів заводу Viknar’off – Ростислав Ватаг та представник німецького заводу Siegenia – Слюсарчин Юрій.

Наші партнери отримали вичерпну інформацію стосовно класифікації профільних систем Viknar’off, їх особливостей та відмінностей. Були розглянуті переваги та можливості фурнітури Siegenia, а зокрема портальні та паралельно-розсувні системи. Особлива увага була прикута до аналізу енергоефективності склопакетів, наші партнери отримали рекомендації та роз’яснення щодо їх застосування.

Зустріч була дуже корисною, тренери-доповідачі не залишили без уваги жодного питання. Кожен з наших партнерів мав змогу переконатись в масштабах виробничих потужностей та інвестицій в їх модернізацію для того, щоб в майбутньому стати номером один не тільки в Україні, а і у Європі.

Зворотній дзвінок

Please leave this field empty.
×

Заповніть форму, ми видповімо на всі питання!

Please leave this field empty.
×