office@viknaroff.lviv.ua
зворотній дзвінок
default-logo

Інструкція по обробці кольорових ПВХ-профілів

Comment are off

Особливі вказівки

Варто пам’ятати, що профілі темних кольорів під впливом сонячного проміння нагріваються значно сильніше за білі. В середньоєвропейському кліматі температура нагрівання темних профілів становить близько 70 ° С, тоді як білих – лише 40 ° С. Це пов’язано з тим, що профілі білого кольору відбивають від своєї поверхні більшу частину сонячних променів, а темні – навпаки, поглинають їх.

Категорично заборонено зберігати кольорові профілі в місцях, де є безпосередній вплив прямих сонячних променів. Це стосується як розпакованої, так і запакованої продукції. При нагріванні профіль деформується.

Монтаж

Кольорові вікна характеризуються більшим тепловим розширенням, тому рами треба кріпити з урахуванням можливого руху. Ступінь розширення кольорових профілів також треба враховувати при виборі конструкції навісів. Беручи температуру повітря при монтажі за звичайну, теплове розширення кольорових вікон слід приймати рівним 2,5 мм на 1 метр довжини кромок.

При кріпленні рам у проріз стін і при з’єднанні рам між собою анкерні зв’язки з кладкою або дюбелі краще розміщати на відстані 200 – 250 мм від внутрішніх кутів рами. Інтервал між кріпленнями повинен становити не більше 700 мм.
Кріплення мають розташовуватись біля навісів та точок фіксації. На ділянках біля кутів, а також нерухомих імпостів (стійок) віконних переплетень рама з боку з’єднання з будівлею не повинна бути заблокована або закріплена. Обов’язково треба прибрати з ділянок допоміжні монтажні клини, залишки будівельного розчину та ін. сліди монтажних робіт. Враховуйте можливе розтягнення при формуванні швів на ділянках примикання металоконструкції до будівлі.

Очищення і догляд

Профілі коричневого кольору категорично не можна мити засобами для чистки та полірування, що містять агресивні хімічні речовини. Вступаючи в контакт з атмосферним повітрям, вони частково роз’їдають поверхню профілю і, як наслідок, змінюють його колір. Результатом контакту можуть стати світлі плями та смужки на поверхні рами, які неможливо усунути.

Максимальні розміри рами для кольорового вікна

Конструкція вікна Ширина, см Висота, см Площа, м.кв.
Глухе скління 210 210 4,41
Одностулкове вікно 105 150 1,57
Багатостулкове вікно 210 150 3,15
Одностулкові двері 90 210 1,89
Штульпове вікно 170 150 2,55
Штульпові двері 150 210 3,15

Компенсаційні отвори

Для запобігання деформації темних ламінованих  профілів під впливом сонячного проміння та перегрівання зовнішньої поверхні, слід робити компенсаційні отвори. Процес деформації відбувається через те, що кольорові профілі поглинають багато сонячного світла, що веде до сильного перегрівання і як наслідок, надлишковий тиск у зовнішніх теплоізоляційних передкамерах призводить до викривлення стінок профілю.

Зворотній дзвінок

Please leave this field empty.
×

Заповніть форму, ми видповімо на всі питання!

Please leave this field empty.
×