office@viknaroff.lviv.ua
зворотній дзвінок
default-logo

Обережно, шахраї!

Comment are off

У зв’язку з почастішанням випадків віконного шахрайства у м. Львів, хочемо описати схему роботи віконних шахраїв та надати певні рекомендації громадянам, які хочуть купити вікна.

Віконні гастролери з’являються кожного року в різних містах України. Спочатку ці особи винаймають офіс та проводять активний пошук людей на роботу. Формують групи з 2-3 людей та активно працюють по квартирах і на вулицях. Вони представляються працівниками ЖЕКу, представниками адміністрації, працівниками віконних заводів. Їх жертвами найчастіше стають люди похилого віку. Жертвам обіцяють, після внесення авансу, зробити фантастичну знижку на умовах «пільгового кредиту», і головне, вже готові зробити заміри. Спочатку клієнтам встановлюють найдешевші вікна з простими не енергозберігаючими склопакетами за ціною в 2-3 рази вищою за ринкову.шахраї-620x330

Після зростання кількості замовлень зникають разом з грошима людей, залишивши після себе зачинені двері офісу, в якому вже ніхто не працює. Після певного проміжку часу повертаються у ті самі міста, реєструють нового підприємця, винаймають офіс за іншою адресою та прокручують схему по-новому.

На сьогоднішній день у Львові активно займаються обманом людей, особи, що винаймають офіс за адресою: вул. Коцюбинського 25. Вони представляються фірмою «Комфорт плюс», яка, нібито, є представником компанії «Вікнарьофф». У зв’язку з цим, хочемо сказати про наступне:

  • ці особи не мають жодного відношення до компанії «Вікнарьофф»;
  • ці особи є шахраями та використовують відомий віконний бренд «Вікнарьофф» для введення людей в оману;
  • нами подана заява в правоохоронні органи, в зв’язку з непоодинокими випадками шахрайства цими особами.

Прогнозуємо, що найближчим часом ці особи згорнуть свою діяльність і втечуть з міста з грошима, як це і відбувалося в попередні роки. Але це не гарантує, що вони не відкриють офіс в іншому місті і з новою легендою підуть по квартирах, тому наполегливо рекомендуємо:

  1. Не довіряйте невідомим особам, які ходять по квартирах або в людних місцях та пропонують встановити вам вікна або двері;
  2. Не вірте в занадто великі знижки в 50-70%. Якщо до вас на вулиці чи в під’їзді, підходять люди з пропозицією встановити вікна –швидше за все, перед вами шахраї;
  3. не підписуйте жодних угоду, уважно не прочитавши їх. Дійсно працює державна програма кредитування впровадження енергоефективних заходів для населення. Угоди з позичальниками укладають представники АТ«Ощадбанк» та АБ«Укргазбанк» у відділеннях цих банків, а не на вулиці чи в під’їзді будинку. Державна компенсація відбувається у безготівковій формі на рахунки клієнтів у цих банках, а участь позичальника власними коштами становить лише 10 % від суми кредиту.
  4. Пам’ятайте, що в таких випадках дуже важко повернути вкрадені гроші;
  5. Пам’ятайте, що навіть офіс, куди вас можуть привести, щоб переконати, що фірма легальна, не є гарантією, що вас не обмануть;
  6. Якщо плануєте купити вікна або двері користуйтесь рекомендаціями знайомих людей, звертайтеся тільки у відомі компанії, які зарекомендували себе чесною роботою.
  7. Ознайомте з цією інформацією рідних та знайомих людей похилого віку, які найчастіше стають жертвами віконних шахраїв.

Дотримання цих рекомендацій дозволить вам не потрапити на гачок шахраїв і насолоджуватися затишком, який подарують вашому будинку металопластикові вікна, встановлені надійними компаніями.

Зворотній дзвінок

Please leave this field empty.
×

Заповніть форму, ми видповімо на всі питання!

Please leave this field empty.
×