office@viknaroff.lviv.ua
зворотній дзвінок
default-logo

За бажанням замовника, секційні ворота «Алютех» можуть бути виготовленні з панелей із рисунками:мікрохвиля, горизонтальний гофр, фільонка (тафля).

Типи рисунків гаражних воріт

pic_7-1

pic_7-2

pic_7-3

pic_27 - копия

pic_28

 

Кольори панелей воріт

Темний дуб

Темний дуб

Золотий дуб

Золотий дуб

Махагон (вишня)

Махагон (вишня)

Кольори по RAL

Широка палітра запропонованих кольорів дає можливість зберегти і підкреслити будь-який колір, що суттєво збігається зі шкалою RAL.

pic_6Призначення автоматики для гаражних воріт

Керувати секційними воротами можна вручну або за допомогою електроприводу з використанням пульта стаціонарного чи дистанційного керування.

За запитом клієнта, встановлені раніше ворота можуть бути додатково оснащені системою автоматичного керування. На випадок відключення електроенергії передбачений спеціальний механізм для розблокування електроприводу.

Автоматика для воріт забезпечує зручність, надійність і гарантує безпеку керування механікою воріт, а також дозволяє контролювати доступ на любу приватну територію.

Автоматизувати виїзні і секційні ворота стало легко і швидко!

Наша компанія пропонує прості і оптимальні рішення, які розроблені для підвищення комфорту Вашого дому. Автоматика Nice, Marantec, AN-Motors ідеально підходить як для нового будівництва, так і для будь-яких видів реконструкцій. Для автоматизації воріт Вам не знадобляться дорогі проектні та будівельні роботи.

Автоматика для воріт – це поєднання дизайну і передових інноваційних технологій

Сучасна автоматика практично безшумна. Вона забезпечує швидке відкривання і закривання воріт, придатна для використання в різноманітних кліматичних умовах з необхідною інтенсивністю. Довгі терміни експлуатації, простота монтажу і обслуговування роблять автоматику для гаражних воріт незамінним атрибутом повсякденного комфорту.pic_15-1

Наша компанія пропонує системи автоматики всіх цінових рівнів для різноманітних типів воріт, таких компаній, як: Nice (Італія), Marantec (Німеччина) і доступної та надійної автоматики AN-Motors (Китай).

Секційні ворота із вмонтованими дверима і вікнами

Для зручності використання секційні ворота можуть виготовлятися із вмонтованими дверима, дизайн яких відповідає дизайну основної конструкції. У всі ворота з дверима встановлені датчики їх положення. Вони відключають електропривод, якщо двері відкриті.

pic_29

Для додаткового освітлення приміщення в секційних воротах і дверях можуть розташовуватись акрилові вікна. Також можливе встановлення вентиляційних решіток.

Зворотній дзвінок

Please leave this field empty.
×

Заповніть форму, ми видповімо на всі питання!

Please leave this field empty.
×