office@viknaroff.lviv.ua
зворотній дзвінок
default-logo

Секційні ворота є одним із найбільш розповсюджених типів воріт у Європі. Їх конструкція являє собою з’єднані петлями панелі, які переміщуються по направляючих шинах, що надійно прикріплені до країв проєму і ховаються під перекриття будівлі. При відкриванні воріт панелі одна за одною розміщаються під стелею, не потребуючи додаткового простору перед воротами.

Наша компанія акцентує увагу на якості та безпеці секційних воріт, тому ми зупинили свій вибір на продукції всесвітньо відомого виробника «Алютех».

Секційні ворота мають широке застосування. Їх можна встановлювати у приватних будинках, підземних гаражах і паркінгах, на промислових об’єктах, автомийках і автосервісах. При цьому вони прекрасно доповнюють і підкреслюють архітектуру будь-якої будівлі.

1

Конструкція і матеріали

Сендвіч-панелі секційних воріт «Алютех» виготовляються із спеціальним чином обробленої і стійкої до різних чинників листової сталі. Панель заповнена екологічно чистим пінополіуретаном, що робить її використання безпечним для людини. Лицева поверхня панелі має тиснення woodgrain (текстура дерева), яке приховує на полотні воріт дрібні подряпини, що з’являються в процесі експлуатації.  Спеціальне нероз’ємне ущільнення з EPDM-полімеру зберігає еластичність панелей за низької температури, підвищує їх стійкість до дії атмосферних чинників, забезпечує надійну повітронепроникність полотна воріт і додаткову теплоізоляцію. Конфігурація панелей «Алютех» забезпечує їх самоцентрування й усуває люфт відносно одне одного, що суттєво спрощує монтаж секційних воріт. на швидкість і простоту останнього впливають також заздалегідь підготовлені на виробництві отвори під деталі.

По всьому периметру секційні ворота оснащені гумовими ущільнювачами, які перекривають стики в поєднанні з направляючими, забезпечують надійну герметизацію проєму.

Панель має товщину 45 мм. Це на 12,5% більше, ніж в інших панелях, представлених на ринку. Завдяки цьому панель має високий рівень спротиву передачі тепла. Наведений опір теплопередачі становить 1,65 м2 С/Вт.

Секційні ворота легко протистоять вітровим і ударним навантаженням, а також завдяки стійкості матеріалів до корозії і покриттю вони тривало служать у приміщеннях з підвищеною вологістю.

Конструктивно секційні ворота поділяють на 2 серії: standart та classic.

Ресурс експлуатації

Секційні ворота «Алютех» розраховані на 25 тисяч циклів підйомів-опускань. Після цього термін використання конструкції секційних воріт можна продовжити шляхом заміни пружин.

Основними перевагами воріт є включення в базову комплектацію без додаткових доплат механізмів, які забезпечують додаткову безпеку, а саме:

 • особлива форма сендвіч-панелей і шарнірів, що виключає будь-яку можливість защемлення пальців між панелями, а також між полотном воріт і вертикальною направляючою.
 • ворота оснащені спеціальним механізмом (храпова муфта), що забезпечує захист від поломки пружини.
 • ворота додатково укомплектовані спеціальними кронштейнами, які блокують полотно воріт при обриві троса.
 • ворота обладнанні особливою системою безпеки. У випадку виникнення перешкоди відбудеться їх повна автоматична зупинка.
 • Секційні ворота від «Алютех» – це зручно, надійно, безпечно і довговічно!

Типова конструкція полотна гаражних воріт

Ворота

Серія Standart (бокові пружини)

 22

Максимальний розмір – 3500х3085 мм

Особливості конструкції:

 1. Унікальний патентований спосіб кріплення пружин. Система «пружина в пружині» надає додатковий захист від викиду пружин з направляючих.
 2. Регулюючі роликові кронштейни допомагають регулювати тепло- та шумоізоляцію в приміщенні воріт, завдяки можливій різній відстані сендвіч-панелей до отвору.
 3. Регулювання натягнення пружин при встановленні чи безпосередньо при використанні воріт.
 4. Нижній і верхній профіль прихований із зовнішньої сторони воріт.

Особливість цієї системи – у балансуванні площини воріт через розтягнення пружин, що забезпечують легкість руху воріт і запобігають мимовільному опусканню.

Пружини розтягнення знаходяться між площиною воріт і вертикальними направляючими (по дві пружини з кожної сторони).

Серія Classic (торсіонні пружини)

11

Максимальний розмір – 6000х3085 мм

Торсіонні пружини, розміщені над поверхнею, забезпечують компенсацію ваги воріт.

Особливості конструкції:

 1. Регулююча сполучна муфта при встановленні воріт провертає дві частини валу відносно один одного. Це дає можливість для рівномірного натягування тросів.
 2. Безпека при раптовій поломці. Запобіжна храпова муфта, встановлена на кожну торсійну пружину, в разі поломки, блокує вал і утримує площину воріт від раптового падіння.
 3. Проміжні петлі з антикорозійними властивостями виготовленні із нержавіючої сталі у формі «гнутого листа», що надає їм високої міцності для надійного сполучення панелей воріт.
 4. Роликові кронштейни дозволяють регулювати відстань від сендвіч-панелей до отвору, надаючи вам можливість коригувати тепло- та шумоізоляцію. Гарантію надійної роботи воріт на роки надають стійкі до корозії матеріали (нержавіюча сталь та алюміній), з яких зроблені елементи воріт, в тому числі       кронштейни.
 5. Гумові ущільнювачі, якими оснащені ворота по всьому периметру, виготовлені на основі полімерного каучука. За допомогою направляючих вони створюють надійну герметизацію.

Завдяки прихованим з зовнішньої сторони верхнім та нижнім профілям ворота виглядають акуратними та не громіздкими.

Новинкою 2015 року є ворота Trend — економні і функціональні ворота із панелей товщиною 40 мм і фурнітурою із оцинкованої сталі, які оптимально підійдуть для регіонів з помірним кліматом. Вони відповідають вимогам європейських стандартів, при цьому всі системи безпеки доставляються без додаткової оплати. В стандартний комплект воріт вхо­дять пружини з максимальним ресурсом серед конкурентів — до 25000 циклів. Trend — безпечні і практичні ворота за доступною ціною.

Зворотній дзвінок

Please leave this field empty.
×

Заповніть форму, ми видповімо на всі питання!

Please leave this field empty.
×