office@viknaroff.lviv.ua
зворотній дзвінок
default-logo

 Заміри тканинних ролет відкритого типу

Рисунок 1. Вимірювання ролети відкритого типу

Рисунок 1. Вимірювання ролети відкритого типу

Ширина. Для правильного заміру вказується ширина від стику штапика до рами з однієї сторони, і стику штапика до рами з другої сторони – це буде ширина тканини (див. рис. 1). В ролетах з механізмом відкритого типу габаритна ширина ролети буде більша на 38 мм від ширини тканини, за рахунок верхніх бокових монтажних кріплень. Заміряна таким чином ролета повністю закриває склопакет та штапик вікна і забезпечує максимальне перекриття світлового отвору.

Висота. Для правильного заміру тканинної ролети вказується розмір від стику штапика до рами знизу, до стику штапика до рами зверху. Розмір механізму ролети додається до висоти тканини менеджером ТМ«Plus Viknaroff» автоматично та становить 70мм (36 мм висота ролети +34 мм відступ знизу) (див. рис. 2).

Варто звернути увагу на глибину механізму ролети, який має 36мм. Необхідно враховувати відстань від краю механізму ролети до відкосу, оскільки від цієї відстані залежить кут відкривання вікна. Для цього під час замірів рекомендовано мати із собою монтажний комплект для демонстрації відкривання замовнику.

Рисунок 2. Габаритні розміри ролети

Рисунок 2. Габаритні розміри ролети

ЗАМІРИ ТКАНИННОЇ РОЛЕТИ ЗАКРИТОГО ТИПУ

(плоскі направляючі)

Рис. 3 Вимірювання ролети закритого типу

Рис. 3 Вимірювання ролети закритого типу

Ширина. Для правильного заміру ширини ролети з плоскими направляючими необхідно заміряти такі параметри:

  1. Ширину проєму по стику штапика до склопакету (це буде ширина тканини);
  2. Ширина по ребру штапика (це буде ширина короба);
  3. Глибина штапика (не менше 10 мм, оскільки тканина може доторкатися склопакету)
  4. Ширина штапика (необхідна більше 10мм, оскільки мінімальна ширина двохстороннього скотчу для направляючих має 9мм).

Висота. Для правильного заміру тканини ролети вказується розмір від стику штапика до рами знизу, до стику штапика до рами зверху.

Варто звернути увагу на глибину коробу ролети, який має становити 36 мм та висоту 70 мм. Необхідно враховувати відстань від краю механізму ролети до відкосу, оскільки від цієї відстані залежить кут відкривання вікна. Для цього рекомендовано під час замірів мати при собі монтажний комплект для демонстрації відкривання замовнику. Рішення чи підійде ця система на конкретне вікно приймає безпосередньо замірник!

ЗАМІРИ ТКАНИННОЇ РОЛЕТИ ЗАКРИТОГО ТИПУ

(П-подібні направляючі, прямокутний штапик)

Рис. 4 Вимірювання ролети закритого типу

Рис. 4 Вимірювання ролети закритого типу

Ширина.

Для правильного заміру вказується ширина від стику штапика до рами з однієї сторони до стику штапика і рами з другої сторони – це буде ширина ролети по краю направляючих, габаритна ширина ролети буде на 20мм ширша від направляючих.

Висота

Для правильного заміру тканинної ролети вказується розмір від стику штапика і рами знизу, до стику штапика і рами зверху.

Увага!!! Відстань від відкосу зверху рами вікна до стику штапика і рами (для глухих вікон) має бути не менше 35 мм!!!!!!

ЗАМІРИ ТКАНИННОЇ РОЛЕТИ ЗАКРИТОГО ТИПУ

(П-подібні направляючі, заокруглений штапик)

Рис. 5 Вимірювання ролети закритого типу

Рис. 5 Вимірювання ролети закритого типу

Ширина

Для правильного заміру вказується ширина від ручки до симетричної точки з протилежної сторони – це буде габаритна ширина по краю направляючих ширина ролети буде ширша на 20 мм

Висота

Для правильного заміру тканинної ролети вказується розмір від стику штапика і рами знизу, до стику штапика і рами зверху.

Варто звернути увагу на глибину коробу ролети, який має 45 мм та висоту 73 мм. Тому необхідно врахувати відстань від краю механізму ролети до відкосу, оскільки воно впливає на кут відкривання вікна. Для цього під час замірів рекомендовано мати при собі монтажний комплект для демонстрації відкривання замовнику. Рішення чи підійде ця система на конкретне вікно приймає безпосередньо замірник!

Допускається:

  • незначне відхилення у кольорі комплектації систем та тканин.
  • незначне прогинання валу та хвилястість тканини.
  • при розкрої тканина має властивість поперечного скручування («живіт») — це обумовлено технологічною намоткою тканини в рулоні і не є браком. Такого роду рекламації розглядатися не будуть.

Зворотній дзвінок

Please leave this field empty.
×

Заповніть форму, ми видповімо на всі питання!

Please leave this field empty.
×