office@viknaroff.lviv.ua
зворотній дзвінок
default-logo

Горизонтальні жалюзі поєднують в собі красу, якість, практичність і доступну ціну. Вони чудово підходять для дому та офісу, захищаючи приміщення від надмірних сонячних променів. За горизонтальними жалюзі дуже легко доглядати, вони не вбирають вологу і не втрачають свого вигляду протягом тривалого часу.

Горизонтальні жалюзі виготовляються з пластику, алюмінію і дерева. Найпоширеніші горизонтальні жалюзі — з алюмінію. Це пов’язано з тим, що вони найбільш універсальні, підходять для будь-якого приміщення, довговічні і легкі в догляді.

Горизонтальні алюмінієві жалюзі   —  найбільш популярне бюджетне рішення для сучасного офісу, оформленого в строгому, класичному стилі. Досить часто такі вироби замовляють в квартири і заміські будинки. Це найкраще поєднання ціни і функціональності. Велика гама кольорів дозволить Вам підібрати найбільш вдалу продукцію до будь якого інтер’єру. Жалюзі виготовлені зі смужок алюмінієвої стрічки шириною 25 мм. Кріплення здійснюється за допомогою кутників чи «твістів». Стандартне виготовлення – вільно висячий виріб, а за необхідності, на поворотно-відкидні вікна можна замовити нижню фіксацію або тросикову фіксацію.

Механізм управління являє собою пластикову тростину і шнур. Тростина керує поворотом ламелей, а шнур – підіймає їх на необхідну висоту, що  дає можливість плавно регулювати освітленість в приміщенні і фіксувати жалюзі на будь-якій висоті. Такі жалюзі встановлюються на верх стулки вікна.

Рекомендація

Щоб ламелі не деформувалися і служили Вам довго, достатньо запам’ятати одне просте правило: збір ламелей повинен відбуватися тільки тоді, коли смуги знаходяться у виключно горизонтальному положенні.

Горизонтальні жалюзі на вікні ПВХ

Горизонтальні жалюзі на вікні ПВХ

Зворотній дзвінок

Please leave this field empty.
×

Заповніть форму, ми видповімо на всі питання!

Please leave this field empty.
×