office@viknaroff.lviv.ua
зворотній дзвінок
default-logo

До дверної фурнітури належать: дверні ручки, дверні замки, доводчики дверей, дверні петлі та інші елементи необхідні для нормального функціонування дверей.

Дверні ручки бувають різні і використовуються в залежності від специфіки приміщення.

Стаціонарні або офісні ручки встановлюються в магазинах, офісах та інших приміщеннях, де є великий кругообіг людей протягом дня. Вони відрізняються високою міцністю, завдяки гарячепресованому алюмінієвому сплаву, і максимальною фіксацією до дверей. Використання полімерно-порошкового покриття значно подовжує їх потенційний термін служби. Найчастіше використовується білий і коричневий колір.

Нажимні ручки, як правило, використовуються для дверей з шириною профілю до 70 мм. Такі ручки не провисають, завдяки захованому варіанту кріплення і мають більш естетичний вигляд. Ручки можуть встановлюватись на праві і ліві стулки дверей з металопластикового профілю. Вони можуть входити в комплектацію різноманітних замків. Основний колір – білий і коричневий.

Дверні петлі є тим елементом дверей, що відповідає за безпеку. Якщо петлі оснащені механізмом проти зняття, при закриванні такі двері практично неможливо зламати.

Компанія Вікнарофф надає перевагу петлям Viknar’off та Fapim.

Fapim
Петлі FLORENCE – продукція компанії Fapim SpA, передбачена для використання в комплектації дверей з ПВХ профілю. Вони витримують вагу конструкції до 120 кг.

Дверні замки

Компанія Вікнарофф використовує дверні замки фірми Vorne, виробництва Туреччина. До основних переваг продукції цього виробника відносять: прийнятну ціну, високу якість, надійність, стійкість до злому.

Фірма Vorne випускає одразу кілька серій циліндрових замків для вузькопрофільних дверей товщиною від 30 мм, що виготовляються з пластику чи алюминію. Вони також можуть вмонтовуватись в нестандартні двері: з ПВХ профілю зі склопакетом, розсувні (окрема серія). В межах однієї серії можуть випускатись модуляції замків, наприклад, з засувкою або без неї, з підвищеною стійкістю до злому, з ручкою. Замки даного виробника рекомендовано встановлювати в житлових будинках, офісах.

Замки-рейки
Особливість таких замків в тому, що вони надійно притискають стулки до рами одразу в 3-5 точках. В результаті двері закриваються більш щільно і унеможливлюють викривлення профільної системи та появу протягів. Механізм  роботи замка наступний: поворот ключа призводить до блокування основного замка. При піднятті ручки можна одночасно керувати усіма елементами замка.

За що ви платите
Якість
 
Конструкції відповідають стандартам та вимогам ДСТУ ISO 9001:2009 "Системи управління якістю Вимоги ISO".
Екологічність
та безпека
Використовуємо безсвинцеві профільні системи, комплектуючі, що мають гігієнічні сертифікати від провідних виробників.
Гарантія
 
Гарантія від 7 до 15 років на виготовлені вікна, за умови якісного та професійного монтажу.
Великий
досвід
10-річний досвід в галузі виготовлення, продажу конструкцій та гарантійного і сервісного обслуговування.

Зворотній дзвінок

Please leave this field empty.
×

Заповніть форму, ми видповімо на всі питання!

Please leave this field empty.
×