032 240 40 65 office@viknaroff.lviv.ua
default-logo
 • ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ
  Унікальна шестикамерна система Gealan S8000 з монтажною шириною профілю 74 мм у поєднанні із енергоефективним склопакетом товщиною 44 мм забезпечить показник опору теплопередачі вікон до R0 = 1,03 м2 ̊С/Вт. Такі енергоефективні характеристики, заощадять Ваші кошти на опаленні взимку, та на кондиціонуванні влітку.
 • ДИЗАЙН
  Gealan – це сучасні тенденції, стиль та практичність. Класичні форми, стильні м’які контури та широкий спектр кольорів дозволять втілити в життя бажання найвибагливіших клієнтів. Завдяки ідеально гладкій поверхні та унікальній у своєму роді конструкції профілю, вікна Gealan S8000 легкі в експлуатації та догляді. Саме це забезпечить бездоганний вигляд Вашої оселі впродовж багатьох років та за будь яких погодних умов.
 • ГЕРМЕТИЧНІСТЬ
  Два контури ущільнення гарантують надійний захист від холоду, шуму, усіх негативних зовнішніх факторів та додадуть вашому помешканню особливого комфорту та затишку.
 • НАДІЙНІСТЬ ТА БЕЗПЕКА
  Якість, надійність та безпека – це основні складові хорошого вікна. Саме цими якостями володіють вікна з німецького профілю Gealan S8000. Потужне сталеве армування квадратного типу товщиною до 2 мм гарантують стабільність та надійність Вашого вікна протягом багатьох років. Комплектація фурнітурою Siegenia Titan з грибоподібними цапфами, забезпечує рівень безпеки проти злому класів WК1 та WК2.
 • ЕКОЛОГІЧНІСТЬ
  Вікна Gealan S8000 абсолютно безпечні, не містять свинцю та інших шкідливих речовин. Унікальністю цієї профільної системи є те, що вона побудована на закритому циклі обробки сировини, що дозволяє використання матеріалів повністю придатних для вторинної переробки. Таке рішення оптимізує використання ресурсів, водночас дбаючи про екологічний стан нашої планети.

Викликати замірника

Please leave this field empty.
×

Заповніть форму, ми видповімо на всі питання!

Please leave this field empty.
×