032 240 40 65 office@viknaroff.lviv.ua
зворотній дзвінок
default-logo

Gealan S 9000

Технічні характеристики
 • ДИЗАЙН
  Якщо Ви бажаете при склінні будинку досягти максимальних характеристик надійності, безпеки, естетичної краси і виняткового кліматичного комфорту, то ми рекомендуємо GEALAN S9000. Це найбільш продумана система німецьких розробників, яка здатна вирішити будь-яке складне нестандартне завдання скління найкращим чином. Дизайн, використовуваний GEALAN S9000, дозволяє створювати елегантні і сучасні вікна, які, без сумніву, підкреслять красу вашого будинку.
 • ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЯ
  Профільна система GEALAN S9000 є ідеальною системою для скління приватних заміських будинків з унікальними якісними і експлуатаційними характеристиками!
  Наявність останніх інноваційних технічних рішень системи S9000 відображені в тренді на енергозбереження: монтажна глибина профілю 82,5 мм, три контури ущільнення, 6 внутрішніх камер профілю рами і стулки вікна, можливість становлення склопакету 48 мм, дозволяють досягти найвищого коефіцієнт опору теплопередачі до 1,15 м 2 °C/Вт. Цей показник, відповідає нормам енергозберігаючого будинку, що дозволить економити до 60% витрат на опалення.
 • ГЕРМЕТИЧНІСТЬ
  Інноваційне трьохконтурне ущільнення S9000 значно покращує експлуатаційні характеристики усього вікна: гідро-, тепло- і шумоізоляції. Наявність третього контура ущільнення дозволяє надійно герметизувати примикання стулки і рами, відповідно зменшуючи проникнення шуму через вікно. Ущільнювач по контуру профілю герметизує усю конструкцію.
 • НАДІЙНІСТЬ ТА БЕЗПЕКА
  Система S9000 відмінно захищає будинок від зловмисників: міцність профіля GEALAN забезпечує захист, якій не дає при зламі виривати фурнітуру, а фурнитура Siegenia Titan AF з протизламними цапфами забезпечує рівень безпеки класів WК1 та WК2. Це найбільш сучасне рішення, дозволить Вам бути упевненим у безпеки і надійності Вашого будинку!
 • ЕКОЛОГІЧНІСТЬ
  Вікна GEALAN S9000 абсолютно безпечні, не містять свинцю та інших шкідливих речовин.
  Унікальністю цієї профільної системи є те, що вона побудована на закритому циклі обробки сировини, що дозволяє використання матеріалів повністю придатних для вторинної переробки.
  Таке рішення оптимізує використання ресурсів, водночас дбаючи про екологічний стан нашої планети.
За що ви платите
Якість
 
Конструкції відповідають стандартам та вимогам ДСТУ ISO 9001:2009 "Системи управління якістю Вимоги ISO".
Екологічність
та безпека
Використовуємо безсвинцеві профільні системи, комплектуючі, що мають гігієнічні сертифікати від провідних виробників.
Гарантія
 
Гарантія від 7 до 15 років на виготовлені вікна, за умови якісного та професійного монтажу.
Великий
досвід
10-річний досвід в галузі виготовлення, продажу конструкцій та гарантійного і сервісного обслуговування.

Зворотній дзвінок

Please leave this field empty.
×

Заповніть форму, ми видповімо на всі питання!

Please leave this field empty.
×