office@viknaroff.lviv.ua
зворотній дзвінок
default-logo

Підвіконня — продукція «Пластоліт»

Практично в кожній оселі підвіконня є улюбленим місцем для розміщення квіткових вазонів, різних статуеток і інших милих серцю дрібниць. Останнім часом підвіконня стало виступати і в якості одного з важливих предметів інтер’єру, здатного заграти надзвичайно яскравими фарбами, і не тільки в руках грамотного дизайнера, але і звичайного покупця. Головне: сумлінність і кропітка робота співробітників компанії, що виробляє підвіконня. Саме цей аспект, в більшості випадків є запорукою гармонійного єднання підвіконня з інтер’єром приміщення.

Сучасний напівкруглий капінос

Сучасний напівкруглий капінос

Компанія Plastolit випускає ультрасучасні, надміцні підвіконня, які стають справжньою паличкою-виручалочкою, коли потрібно грамотно і комфортно облаштувати приміщення. Враховуючи розмір і форму, підвіконня Пластоліт може акцентувати увагу на незвичайної форми віконному прорізі, а і навпаки злитися воєдино з околооконным простором. Розглядаючи доцільність використання підвіконь даного виробника в різних приміщеннях, потрібно відзначити, що на кухні їх нерідко поєднують з стільницею. У спальні можна обладнати затишне місце для відпочинку, використовуючи більш широкий виріб. У дитячій кімнаті Пластоліт допоможе заощадити місце,— цей підвіконня чудово справляється з роллю робочого столу.

Збільшена товщина виробу — гарантія високої міцності

Збільшена товщина виробу — гарантія високої міцності

Однак крім великого розмаїття варіацій застосування, дані вироби мають ряд переваг, головні з яких наступні:
— легендарна, незаперечно першокласна німецька якість;
— поверхня відрізняється надзвичайною стійкістю до різних механічних впливів;
— після багатьох років агресивний вплив ультрафіолетових променів жодним чином не позначається на зовнішньому вигляді і інших характеристиках;
— пролита вода, що знаходиться на підвіконні довго, не залишить ніяких слідів;
— строгий контроль виробництва, ретельний відбір вихідних матеріалів гарантує повну екологічну безпеку, що повністю знімає обмеження на місць установки;
— на поверхню можна сміливо ставити, наприклад, чашку з гарячою кавою;
— підвищена міцність— цей аспект вельми актуальний при регулярному митті вікон;
— закруглена форма привносить в атмосферу приміщення не тільки бажаної привабливості, але і мінімізує ризик різних травм;
— при експлуатації підвіконь Пластоліт у вас не виникне складнощів і з прибиранням— продумана поверхню просто створена для полегшення життя в будинку і офісі.

Легендарна ламінація Elesgo збільшує термін служби підвіконня

Легендарна ламінація Elesgo збільшує термін служби підвіконня

При виготовленні підвіконня Plastolit виробник бере за основу тільки високоякісний пластик, крім того поверхня ламінована спеціальною захисною плівкою Elesgo, виробленої майстрами безпосередньо у Німеччині. До речі, на сьогоднішній день аналогів якості захисного покриття Elesgo не існує. Саме наявність цього ламінованого шару гарантує збереження ідеального стану підвіконня протягом дуже тривалого періоду часу навіть з урахуванням активної експлуатації.

Заглушки мають сучасне кріплення  просто ідеально підходять колір-в-колір з підвіконням

Заглушки мають сучасне кріплення
просто ідеально підходять колір-в-колір з підвіконням

Сучасним споживачам невимовно пощастило. Мало того, що підвіконня Plastolit є найвдалішим прикладом виробів для дому категорії «максимально доступна ціна / ідеальне якість». Plastolit пропонує крім звичних білих (матових і глянцевих) поверхонь, вибрати найбільш підходящий саме вам мармуровий орнамент, причому у нас він представлений декількома відтінками, або в точності імітує найбільш популярні породи дерева: дуб і венге.

Бездоганна ідеальна гладка поверхня

Бездоганна ідеальна гладка поверхня

За що ви платите
Якість
 
Конструкції відповідають стандартам та вимогам ДСТУ ISO 9001:2009 "Системи управління якістю Вимоги ISO".
Екологічність
та безпека
Використовуємо безсвинцеві профільні системи, комплектуючі, що мають гігієнічні сертифікати від провідних виробників.
Гарантія
 
Гарантія від 7 до 15 років на виготовлені вікна, за умови якісного та професійного монтажу.
Великий
досвід
10-річний досвід в галузі виготовлення, продажу конструкцій та гарантійного і сервісного обслуговування.

Зворотній дзвінок

Please leave this field empty.
×

Заповніть форму, ми видповімо на всі питання!

Please leave this field empty.
×