032 240 40 65 office@viknaroff.lviv.ua
default-logo

Пропонуємо ролети, роль ворота та секційні ворота від фірми DoorHan. Це ідеальне рішення для перекриття торгових павільйонів, вуличних кіосків, вітрин, гаражних воріт, дверей та вікон у приватних будинках.

Крім своєї основної функції – захист від ультрафіолетових променів, ролети покращують звукоізоляцію і допомагають утримувати тепло в середині приміщень. Вони виготовляються з надміцних матеріалів і мають довгий термін експлуатації. Сучасне виробництво дозволяє створити алюмінієві профілі для ролетів будь-якого кольору та ширини.

Гаражні секційні ворота – це розумне рішення для комфортного перекриття пройм. До переваг такого перекриття користувачі відносять: комфортність у використанні, економію простору, довгий термін експлуатації, безпечність, функціональність, стильний дизайн, який можна підібрати індивідуально. Сучасне виробництво дозволяє створити ворота з різними варіантами підйому, з вмонтованою хвірткою і без неї. Використання таких воріт можна повністю автоматизувати. Для цього досвідчені спеціалісти вмонтовують електропроводи з урахування габаритів, ваги полотна воріт та інтенсивності їх використання. Сучасна  автоматика дуже проста в програмуванні і користуванні.

Програму розрахунку ролет завантажити тут

Бажаєте зробити замовлення?

Викликати замірника

Розпочинаємо співпрацю?

Стати дилером

Викликати замірника

Please leave this field empty.
×

Заповніть форму, ми видповімо на всі питання!

Please leave this field empty.
×