032 240 40 65 office@viknaroff.lviv.ua
зворотній дзвінок
default-logo

Для якісної експлуатації віконних конструкцій необхідно подбати про облаштування віконного отвору. Йдеться про встановлення відливів та козирків на вікна. Якщо ці додаткові елементи вікна будуть відсутні, значить, монтаж вікна виконаний не до кінця.
Відлив необхідний для захисту монтажного шва, що проходить під вікном. У цьому місці волога може зруйнувати стіну, і призвести до розгерметизації вікна. Тому, якщо не встановити водовідлив, то через кілька років, стіна під вікном прийде в непридатність. Відливи, призначені для відводу талих і дощових вод, монтуються з зовнішньої сторони вікна. Існує також аналог віконного відливу у верхній зовнішній частині заскленого отвору. Це козирок, який аналогічно захищає вікно від опадів.
Стандартна конструкція відливу Вікнарофф складається з листа оцинкованої сталі з полімерним покриттям, який оберігає відливи від зовнішнього впливу, відмінно протистоїть різким температурним перепадам, не вигорає на сонці і коштує дешевше алюмінієвих моделей.
Відливи і козирки виготовляються з листових заготовок на спец-стенді Tapco. Товщина оцинкованої сталі, що використовується в нашому виробництві становить 0,45 мм. Довжина робочих елементів зазначеного вище спец-стенду дозволяє випускати цільні шматки відливів і козирків, які мають максимальну довжину 4400 мм.
Палітра кольорів включає в себе класичний білий, коричневий та золотий дуб – для конструкцій, ламінованих під дерево.

За що ви платите
Якість
 
Конструкції відповідають стандартам та вимогам ДСТУ ISO 9001:2009 "Системи управління якістю Вимоги ISO".
Екологічність
та безпека
Використовуємо безсвинцеві профільні системи, комплектуючі, що мають гігієнічні сертифікати від провідних виробників.
Гарантія
 
Гарантія від 7 до 15 років на виготовлені вікна, за умови якісного та професійного монтажу.
Великий
досвід
10-річний досвід в галузі виготовлення, продажу конструкцій та гарантійного і сервісного обслуговування.

Зворотній дзвінок

Please leave this field empty.
×

Заповніть форму, ми видповімо на всі питання!

Please leave this field empty.
×