office@viknaroff.lviv.ua
зворотній дзвінок
default-logo
Bandseite TITAN axxent 24+ gekippt

Віконна фурнітура

Тільки комплекс заходів здатний забезпечити тривалу безпроблемну експлуатацію віконних систем. Виробником вживаються всі заходи, що дозволяють забезпечити гідну якість реалізованих пластикових вікон. Під замовлення в цеху поставляється найкраща сировина, відмінні матеріали. Завдяки ретельному відбору постачальників компанія “Viknar’off™” надає споживачам тривалі багаторічні гарантії на свою продукцію. Використовувана компанією фурнітура для пластикових вікон відрізняється відмінною якістю, стійкістю до дії зовнішніх кліматичних і механічних чинників. Завдяки вдалим контрактам, укладених нами на поставку матеріалів з Німеччини та Польщі, на вартості кінцевого продукту мінімально позначається установка якісних комплектуючих.

Siegenia-Aubi – елегантні рішення

Німецький бренд випускає чудові ручки і надійні замки, розумно сконструйовані петлі і механізми з великим запасом міцності. Численні відгуки, експертні оцінки свідчать про популярність товарів фірми в усіх країнах ЄС. Купити в Україні комплектуючі для вікон цієї торгової марки має сенс з багатьох причин:

  • показник взломостійкості перевершує стандартні нормативи, не треба переживати з приводу проникнення в будинок зловмисників, адже випробування довели відповідність високому стандарту WK1;
  • представлені на сайті петлі відрізняються вражаючою стійкістю до механічного зносу і корозії;
  • вдала конструкція системи передбачає використання 6 варіантів провітрювання, завдяки такій особливості нескладно цілий рік підтримувати комфортний рівень температури в приміщенні;
  • оснащені подібної фурнітурою блоки здатні витримувати навантаження в центнер-півтора;
  • велика кількість інноваційних технічних рішень, розроблених німецькими інженерами, дозволяє нам збирати ідеальні вікна, що відповідають потребам найвимогливіших замовників.

На складському майданчику підтримується достатні обсяги фурнітури німецького виробника. Доставка здійснюється в стислі терміни, що надходять заявки моментально передаються для обробки співробітникам складу.

Допомога професіоналів

Компанія Viknar’off стабільно збільшує асортимент реалізованої готової продукції і фурнітури, пропонуючи споживачам новинки в даному сегменті ринку, які заслуговують уваги. Кожна товарна партія, що відправляється замовникам в Київ, по регіонах, проходить ретельний багаторівневий контроль. Фахівці ресурсу оперативно відповідають на онлайн запити клієнтів, яким необхідна консультація. Звертайтеся, ми допоможемо зробити повністю усвідомлений вибір!

За що ви платите
Якість
 
Конструкції відповідають стандартам та вимогам ДСТУ ISO 9001:2009 "Системи управління якістю Вимоги ISO".
Екологічність
та безпека
Використовуємо безсвинцеві профільні системи, комплектуючі, що мають гігієнічні сертифікати від провідних виробників.
Гарантія
 
Гарантія від 7 до 15 років на виготовлені вікна, за умови якісного та професійного монтажу.
Великий
досвід
10-річний досвід в галузі виготовлення, продажу конструкцій та гарантійного і сервісного обслуговування.

Зворотній дзвінок

Please leave this field empty.
×

Заповніть форму, ми видповімо на всі питання!

Please leave this field empty.
×