office@viknaroff.lviv.ua
зворотній дзвінок
default-logo

Про нас

Компанія Viknar’off – один з найбільших виробників металопластикових конструкцій в Україні. Потужності заводу площею в 50 000 кв. м виготовляти понад 100 000 металопластикових конструкцій будь-якого типу: вікна, двері, балконні блоки, розсувні системи та конструкції складної конфігурації.

Виготовляємо конструкції на професійному німецькому та австрійському обладнанні, використовуючи тільки високоякісні матеріали відомих європейських виробників: профілі Gealan (Німеччина), віконну фурнітуру Siegenia (Німеччина), скло Guardian (Німеччина), Pilkington (Великобританія) тощо.

Продукція Viknar’off проходить багаторівневий контроль на всіх етапах виробництва, тож ми впевнені у її максимальній якості та відповідності найсуворішим вимогам ДСТУ та європейським стандартам EN. Виробництво, у свою чергу, сертифіковане за стандартом ISO 9001:2009 «Системи управління якістю».

Ми постійно нарощуємо потужності, дбаємо про незмінну якість продукції та професіоналізм наших працівників. Безперервно стежимо за світовими тенденціями у технологіях та оновлюємо обладнання, щоб пропонувати клієнтам лише найкраще.

Продукція Viknar’off представлена у 16 регіонах України та 12 країнах світу.

Переваги компанії Viknar’off:

  • 14 років успішного бізнесу в Україні та 4 роки досвіду на ринку Європи
  • одне з найбільших в Україні автоматизованих виробництв
  • ідеальне поєднання ціни та якості
  • до 15 років гарантії
  • високий рівень обслуговування
  • висококваліфіковані працівники
  • вигідні умови партнерства

Нагороди компанії Viknar’off:

Історія компанії Viknar’off:

Весна 2005 р. – старт роботи компанії. Відкриття першого заводу площею 300 кв. м, за адресою: вул. Поліська,7 (м. Тернопіль). Штат компанії – 7 осіб. Введені в експлуатацію одноголова та двоголова «паялки». Потужність виробництва складає 30 вікон в день.

2007 р. – площа заводу зростає до 800 кв.м, введена перша чотириголова «паялка». Потужність виробництва 100-120 вікон в день.

2008 р. – виробничі потужності зростають вдвічі – до показника 200-240 вікон в день.

2010 р. – завод змінює розташування за адресою: вул. Поліська, 13 (м. Тернопіль). Виробництво комплектується обладнанням провідних європейських брендів URBAN, Lisec, та Bystronic.

2012 р. – розпочинає роботу цех нестандартних конструкцій.

2013 р. – старт роботи цеху ламінації та відкриття виробничого цеху №2.

2014 р. – компанія Viknar’off встановлює власний виробничий рекорд – виготовлення понад 90 000 конструкцій в місяць.

2015 р. – перший ювілей – 10-річчя компанії. Viknar’off розпочинає експорт продукції, зокрема, до Білорусі та Молдови.

2016 р. – першим серед українських компаній-виробників металопластикових конструкцій, Viknar’оff представляє продукцію на найбільшій віконній виставці у світі – Fensterbau Frontale (Німеччина). Це дає поштовх для розширення експорту в нові регіони: Німеччина, Саудівська Аравія, Іспанія. Продукція отримує сертифікацію за стандартом EN, виробництво сертифікують за стандартом ISO 9001. Введено в експлуатацію два центри порізки та обробки профілю Schirmer (Німеччина).

2018 р. – компанія Viknar’оff розпочинає стратегічне партнерство з німецьким концерном Gealan. Відбувається запуск нового автоматизованого цеху, який дозволяє одночасно збільшити потужності, виготовляти конструкції великих розмірів та досягти ідеальної точності. Введено в експлуатацію два нових склади європейського взірця: для готової продукції (вміщує до 4500 одиниць одночасно) та для матеріалів (площа понад 3500 кв. м). Компанія Viknar’оff відкриває нові ринки збуту: Італія та Франція.

Зворотній дзвінок

Please leave this field empty.
×

Заповніть форму, ми видповімо на всі питання!

Please leave this field empty.
×