office@viknaroff.lviv.ua
зворотній дзвінок
default-logo

TITAN AF: віконна фурнітура нового покоління

Comment are off

Вибираючи будь-який технічно складний товар, Ви обов’язково вивчаєте його детально, намагаєтесь зрозуміти призначення кожного елемента і впевнитись, що все це буде корисне і вигідне саме Вам.

Одним з таких важливих придбань є нові вікна. Адже вікно – це не тільки прикраса інтер’єру, але і один з гарантів безпеки і комфортної атмосфери в Вашому домі.

Як здоров’я людини визначається його внутрішнім станом, так і якість вікон напряму залежить від механізмів, що функціонують всередині – віконної фурнітури. З впевненістю можна сказати, що фурнітура – це серце Вашого Вікна.

«Solutions inside» — рішення всередині! З цим девізом компанія «ЗІГЕНІЯ-АУБІ» вже більше 135 років виготовляє віконну фурнітуру.

Ми знаємо, що необхідно людині для того, щоб вона залишилась задоволеною вибором свого вікна, і тому сьогодні ми презентуємо Вам наш новий продукт, який об’єднує в собі всі самі передові ідеї і розробки галузі – фурнітурну систему TITAN AF.

Зазирніть в серце нашого вікна, і воно відкриє Вам всі секрети домашнього затишку! Тому що фурнітура TITAN AF зроблена в Німеччині. Зроблена з любов’ю до деталей.

 1

 

1. Комфортне користування вікном

Для усіх членів Вашої сім’ї  користування вікном буде максимально зручним та легким, тому що інженери ЗІГЕНІЯ-АУБІ потурбувались про це.

Унікальні запірні елементи фурнітури TITAN AF забезпечують плавний та легкий хід ручки. Полімерні вставки пом’якшують роботу фурнітури та  зменшують знос її елементів.

Не турбуйтесь – просто насолоджуйтеся комфортом!

 2

 

2. Тепло- та шумоізоляція

З фурнітурою TITAN AF Ви забудете про зимовий холод та вуличний шум. Семи точкове закривання забезпечує максимально щільне прилягання стулки до рами в закритому положенні вікна.

Пориньте в атмосферу спокою та домашнього затишку, щоб не відбувалося за вікном.

 3

 

3. Провітрювання в будь яку пору року

Не приймайте незручності  — виберіть правильні вікна! TITAN AF пропонує різні варіанти провітрювання:

Мікро: верхній кут стулки відходить від рами на кілька міліметрів. Зовні таке вікно виглядає закритим.

Ступеневе: виберіть ступінь інтенсивності провітрювання — плавно встановивши положення стулки на будь-яку відстань від рами до 18 мм.

Зима-Літо: спеціальний механізм дозволяє встановлювати зимою кут ухилу стулки менший, а літом більший.

Насолоджуйтеся свіжим повітрям в будь-яку пору року!

 

 4

 

4. Запобіжник помилкових дій 

Положення вікна можна змінювати, тільки притиснувши стулку до рами. В іншому випадку стулка залишається закріпленою лише на одній нижній петлі, що загрожує поломкою фурнітури та створює ефект падіння стулки. Навіть, якщо Ви або Ваша дитина випадково забули про це, запобіжник випадкових дій TITAN AF дозволить перевести вікно в інше положення тільки тоді коли стулка притиснута до рами.

Не хвилюйтесь – наші вікна самі про себе потурбуються!

 

 5

 

5. Запобігання провисанню стулки

Стулки великих розмірів або з важким склопакетом з часом починають тертись в нижню частину рами, що заважає їхній роботі. У вікнах з фурнітурою TITAN AF такого не трапиться. Тому, що спеціальний припідіймач підтримує стулку в момент її закриття, піклуючись про справність вікна з першого дня його роботи.

Керування вікном не потребує Ваших додаткових зусиль!

 

 6

 

6. Надійність та довговічність

Купуючи вікна, Ви розраховуєте на їх надійну та довговічну роботу. Саме для цього критерію основним є якість фурнітури!  Петлі TITAN AF з підсиленим кріпленням надійно утримують стулку, а зносостійкі полімерні елементи в петлях забезпечують завжди  легкий і плавний поворот стулки.

Будьте впевнені – вікна з фурнітурою Titan AF безвідмовно прослужать Вам і Вашій сім’ї протягом багатьох років!

 

 7

 

7. Захист від злому

Для нас немає нічого важливішого ніж безпека Вашого дому та Вашої сім’ї. Саме тому, в фурнітурній системі TITAN AF використовуються протизламні деталі з сталі підвищеної міцності,  які протидіють віджиму та припідніманню стулки. При необхідності рівень захисту може додатково бути підвищений.

Більше немає сумнівів: Ваш дім – це дійсно Ваша Фортеця!

 

 8

 

8. Захист від захлопування при протягах  

Зміни погоди бувають непередбачуваними, але якщо Ви вже вдома — це не привід для хвилювання. Завдяки фурнітурі TITAN AF ваше вікно не захлопнеться раптово при протязі. Верхня петля зконструйована таким чином, що навіть при поривах вітру вікно закриється плавно. Це завдяки тому, що петля м’яко прокручується на штифті з трьох граней, кожна з яких пригальмовує хід стулки вікна.

Ніякі пориви вітру більше не порушать спокій Вашого дому! 

 

Titan

 

Зворотній дзвінок

Please leave this field empty.
×

Заповніть форму, ми видповімо на всі питання!

Please leave this field empty.
×