office@viknaroff.lviv.ua
зворотній дзвінок
default-logo

Відтепер компанія Viknaroff виготовляє ПВХ профілі, використовуючи метод екструзії.

Метод екструзії передбачає видавлювання розплавленого полімеру через спеціальну форму і формування таким чином відповідного ПВХ профілю. Подібний профіль необхідний для виготовлення пластикових вікон.

Метод екструзії був розроблений німецькою компанією GRUBER. Спеціалісти підприємства шукали можливості підвищити такі показники профілі як міцність, шумоізоляція, енергозбереження, при цьому зберігаючи привабливий дизайн кінцевого продукту, та відповідність європейським нормам. В результаті був розроблений даний метод.

Процес виготовлення:

Поставки всіх необхідних інгредієнтів, в тому числі і ПВХ-сировини здійснюються з Європи.

Всі необхідні складові у точній відповідності до рецептури завантажуються до

системи гарячого та холодного змішування Plasmec, де шляхом інтенсивного перемішування турбоміксери утворюють компаунд.

Отриману суміш завантажують в сучасні силос-системи з функцією аерації Zeppelin (Австрія). Це обладнання є інноваційним для українського ринку, і крім заводу Вікнарьов поки, ще ніде не використовуються. В цих установках компаунд відстоюється протягом доби.

Варто звернути увагу на структуру екструзійної лінії. В неї входить: екструдер, фільєри, інструменти калібровки, трак, пилка для нарізання та механізм для упаковки. Саме, через кожний з цих компонентів проходить компаунд.

На початку відстояна суміш подається в екструдер, де порошок компаунду переплавляється в однорідний полімер. Далі готовий полімер під тиском подається до фільєру. Всередині фільєру, під дією штучного вакууму, полімер набуває першопочаткової форми майбутнього виробу (компаунд прилипає до стінок певної форми).

Сформований виріб надходить до калібратора, де відбувається остаточне формування виробу і його охолодження під дією холодної води (+12С).

Калібратори і фільєри є найважливішими елементами екструзійної лінії, саме тому компанія Viknaroff закуповує їх в Німеччині, у компанії GRUBER. GRUBER — це світовий лідер по виробництву цих запчатин до екструзійної лінії. За станом обладнання і якістю його роботи слідкують спеціально навчені спеціалісти.

Передостанній етап сушка та маркування виробу. Маркування включає наступну інформацію (№ екструдера, партії і термін виготовлення). Далі на профіль клеїться захисна плівка і він готовий до розпилювання.

Для точного розпилювання використовуються дискові пилки. Профіль розпилюється на «палиці» 6,5 м. Пил, який утворюється в результаті розпилювання збирається спеціалізованим пилососом.

Останнім етапом є упаковка готового профілю та його доставка до цеху, де виготовляються пластикові вікна та інші металопластикові конструкції.

Весь процес виготовлення профілів налагоджений до найменших деталей, адже навіть незначні похибки можуть вплинути на якість продукції. Якість профілю перевіряється у спеціалізованій лабораторії. До уваги беруться такі параметри: ударна в’язкість по шарпі, ударна міцність на холоді, надійність кутового з’єднання, зміна лінійних розмірів після теплового впливу.

Зворотній дзвінок

Please leave this field empty.
×

Заповніть форму, ми видповімо на всі питання!

Please leave this field empty.
×