office@viknaroff.lviv.ua
зворотній дзвінок
default-logo

Процес виробництва пластикових вікон та й взагалі метало пластикових конструкцій багаторівневий і досить складний. Перш ніж потрапити до вас як до кінцевого споживача продукція Viknaroff проходить складний процес виготовлення та тестування.

01

1-й етап. Створення вікна починається з заготовки ПВХ-профілю (його нарізки). Профіль необхідний для виготовлення рам, віконних перегородок та стулок. Для його нарізки використовується двоголова автоматична пилка Rapid. Використання цього інструменту дозволяє досягти надвисокої точності зрізу (до 0,01мм). Чітко виміряні і правильні кути зрізу повністю відповідають європейським стандартам і дозволяють уникнути похибок при подальшому виробництві.

01

2-й етап. Зварювання заготовок. В роботі використовується чотириголовий зварювально-зачисний комплекс SV-800 Urban – це високоточний інструмент, який допускає похибку лише 0,1 мм. Саме тому зварювання відбувається в максимальній точності до заданого розміру. Отримана заготовка обробляється на зачисному станку, де фрезеруються кути та знімається зайвий наплав.

01

3-й етап. Виготовлення одно- і двокамерних склопакетів, яке відбувається на базі виробничого комплексу Viknaroff. Для виготовлення склопакетів європейського класу на в цеху працює сучасна виробнича лінія Lisec (Австрія). Вона дозволяє виготовляти не лише звичайні склопакети зі флоат-скла, а й енергозберігаючі, дзеркальні, тоновані та ін.

01

4-й етап. Розклинювання склопакету у стулці й рамі вікна. Процес здійснюють за допомогою пластикових пластин. Така методика дозволяє додати вікну більшої жорсткості та міцності. Склопакет у вікні фіксують за допомогою спеціальних нарізних штапиків, які вставляються в пази. Вони виготовляються за допомогою спеціально обладнаних пилок Rapid з точністю нарізання до 0,01 мм.

01

5-й завершальний етап. Перевірка якості готового виробу. Тестування проводиться з використанням спеціалізованого стенду, який імітує віконний отвір. Тест дозволяє помітити і усунути недоліки до того, як готовий виріб потрапить на прилавки і до кінцевого споживача.

Ви можете переглянути каталог вікон представлених у м. Львів тут.

Зворотній дзвінок

Please leave this field empty.
×

Заповніть форму, ми видповімо на всі питання!

Please leave this field empty.
×